9 ערוצי היוטיוב הטובים ביותר ללימוד עיצוב ב- קנבה (Canva)אם אתם מעצבים בקנבה(Canva) אלו הערוצים הטובים ביותר ללימוד הפלטפורמה.

9 ערוצי היוטיוב הטובים ביותר ללימוד עיצוב ב- קנבה:

1- הערוץ הרשמי של קנבה – עצב כל דבר

אחד ממשאבי הלמידה הטובים ביותר עבור קנבה (Canva) הוא ערוץ היוטיוב הרשמי של הפלטפורמה עצמו, שכן הוא מציע הדרכות, טיפים וטריקים מדהימים. יש לו רשימות השמעה מדהימות וכל אחד משרת מטרה אחרת. הערוץ מציע סמינרים מקוונים הנקראים גם סמינרים מקוונים של Canva For Education. יש רשימת השמעה שלמה המוקדשת להנחות את הצופים להשתמש ב-קנבה לאיסוף עיצובים שניתן להדפיס באופן מקצועי. האם אתה מאמין שיש רשימת השמעה שמנחה את הצופים שלה להשתמש ב-Canva בטלפונים שלהם? יש גם אתגרים וקמפיינים יצירתיים.

2-  עיצוב עם קנבה – Canva

הערוץ הפנטסטי הזה בבעלות דיאנה ורוני, שבמקרה יש להם גם קורס Udemy מדהים שהוקדש כולו ל- קנבה. דיאנה היא קריאייטיב מוסמכת נבה ורוני עובד בקנבה כראש הקהילות! יש להם מאות סרטונים המסבירים תכונות ופונקציות מגניבות של הפלטפורמה. הסרטונים שלהם מהנים לצפייה וגם די מרתקים. אם אתה רוצה ללמוד קנבה מאפס עם מדריכים משעשעים, נסה את הערוץ שלהם!

3- למד עם Seb

הערוץ הזה מציע תובנות שימושיות להפליא על קנבה. לערוץ יש סרטונים מאוד אינפורמטיביים המסבירים תכונות מדהימות שונות של הפלטפורמה. הוא מאיר את הצופים בטיפים וטריקים קלים ופשוטים שיכולים להבליט את העיצובים שלהם. אינפוגרפיקה, קרוסלה, תמונות פרופיל, GIF, תמונות ממוזערות ביוטיוב ומה לא – הערוץ הזה מלמד אותך את כל הדברים המגניבים האלה. אז למה אתה מחכה? לכו והתחילו ללמוד עם הערוץ המדהים הזה!

4- קנבה גם  אני יכול

ערוץ זה בבעלותה של הדס אבידור גולדין – קריאייטיב מוסמכת של קנבה ומעצב גרפית. הערוץ הזה מכיל תוכן מרשים כולל פריצות יצירתיות, 3D Canva, Stop Motion, הכנת קריקטורות ואנימציות, Speed ​​motion, אפקט מכונת כתיבה ועוד דברים מגניבים. בקר בערוץ ותכיר את הדברים המעניינים האלה.

9 ערוצי היוטיוב הטובים ביותר ללימוד עיצוב ב- קנבה (Canva)
ערוצים לימוד ב- קנבה

5-  דארן מרדית’

דארן הוא יוצר תוכן קריאייטיב ודיגיטלי מוסמך קנבה. המטרה שלו היא לעזור לצופים שלו ולעסקים שלהם לצמוח על ידי השראה שלהם לייצר תוכן דיגיטלי טוב יותר. הוא מתמקד בהוראה על מדיה חברתית, וידאו, צילום ואומנות יצירת תוכן נהדר שניתן לשתף במספר פלטפורמות. הערוץ שלו עוסק כולו בהדרכות על Canva, צילום, וידאו ותוכנות אחרות ליצירת תוכן, עם סרטונים קבועים המועלים מדי שלישי ושישי. אם אתה מעצב גרפי שואף ומחפש משאבים שימושיים כדי להתחיל עם קנבה, חובה להירשם לערוץ שלו.

קנבה גדלה מהר מאוד. יוצרים מכל רחבי העולם מראים את כישוריהם עם הכלי המדהים הזה. כדאי לראות כמה מהערוצים שנוספו ברשימה זו עכשיו כדי ללמוד קנבה באינטרנט.

4 ערוצים נוספים ללימוד קנבה: