6 האתרים הטובים לוורד (Word) אונליין בחינםאספנו את אתרי הוורד אונליין הטובים ביותר שקיימים.

מעבדי תמלילים מקוונים הם אלטרנטיבה מצוינת למעבדי תמלילים מסורתיים שאתה צריך לקנות ולהתקין. האפשרויות שלהלן הן חינמיות וקלות לשימוש, וההתחלה היא קלה.

אספנו את מעבדי התמלילים המקוונים הטובים ביותר שקיימים; חלקם בטוח יענו על הצרכים שלך, לא משנה אילו תכונות אתה מחפש.

הטוב ביותר: Google Docs

6 האתרים הטובים לוורד (Word) אונליין בחינם
6 האתרים הטובים לוורד (Word) אונליין בחינם

אם אתה מחפש מעבד תמלילים כתחליף לוורד אונלין בחינם הדומה למעבד תמלילים מסורתי, כגון מיקרוסופט וורד , עיין ב-Google Docs הפופולרי.

Google Docs מאפשר לך ליצור, לערוך ולשתף פעולה במסמכים במהירות ובקלות, בידיעה שתוכל לגשת אליהם בכל מקום שתרצה ובכל זמן שתרצה. עם אפשרויות עריכה חזקות, לא תחמיצו קצת את Microsoft Word.

אתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף תמונות, טבלאות, הערות ותווים מיוחדים, כמו גם כותרות עליונות ותחתונות, סימניות ותוכן עניינים. אתה יכול אפילו להקליד רק עם הקול שלך! שיתוף הפעולה מדהים גם עם Google Docs, ואתה יכול אפילו לעקוב אחר עריכות שנעשו על ידי עורכים מרובים.

בנוסף ליצירת מסמכים משלך באינטרנט, מעבד התמלילים של גוגל מאפשר לך גם לערוך מסמכים שקיימים במחשב שלך (כגון קבצי DOCX ) פשוט על ידי העלאתם לאתר . אתר חינמי זה משמש גם כעורך PDF פונקציונלי .

ניתן לגשת ל-Google Docs דרך האפליקציה לנייד והאתר שלו.

הטוב ביותר עבור חובבי מיקרוסופט וורד אונליין MS Word

Word Online וורד אונליין הוא מעבד התמלילים המקוון של מיקרוסופט והוא גרסה מופשטת של אפליקציית Word הפופולרית לשולחן העבודה. אתה יכול לפתוח מסמכים ששמרת בחשבון OneDrive שלך.

זה שומר אוטומטית את הקבצים שלך ויש הרבה אפשרויות עריכה כמו הוספת טבלאות, כותרות עליונות ותחתונות, תמונות, ובעצם כל דבר אחר שאתה יכול לעשות עם מעבד תמלילים נפוץ.

אתה יכול גם לשתף מסמך עם אחרים די בקלות, ולהוריד עותק של הקובץ למחשב שלך ב-DOCX, PDF או ODT . אפשרות נוספת היא להפוך את המסמך לדף אינטרנט (הוא משתמש ב- Sway ) שתוכל לשתף עם כל אחד.

הכי טוב לשיתופי פעולה: Zoho Writer

תחליף נוסף לוורד אונליין Zoho Writer קל להפליא לשימוש, ובו בזמן יש לו את כל הפעמונים והשריקות של מעבד תמלילים מסורתי.

תוכל ליצור ולערוך מסמכים בקלות. מסמכים נשמרים אוטומטית, אתה יכול לראות תיקונים קודמים שנעשו במסמך, שגיאות כתיב נקראות, יש תכונת תיקון אוטומטי שאתה יכול להתאים אישית, ואתה יכול להעלות קבצי MS Word כמו גם לשמור מסמכי Zoho Writer למחשב שלך בפופולרי פורמטים כמו PDF ו-DOCX.

תכונה ייחודית אחת היא היכולת לשוחח בצ’אט תוך כדי שיתוף פעולה במסמך. 

הכניסה היא סופר פשוטה אם כבר יש לך חשבון גוגל או פייסבוק. זה עובד ממחשב וממכשירים ניידים.

מעבד התמלילים האונליין המתקדם ביותר: ONLYOFFICE

היכנס באמצעות הדוא”ל, גוגל, לינקדאין או חשבון הפייסבוק שלך וקבל גישה מיידית למעבד התמלילים המקוון החינמי של ONLYOFFICE Personal. 

אתה יכול להעלות קבצי DOCX קיימים מהמחשב שלך כמו גם מאתרים כמו Google Drive, Zoho, Box ו-OneDrive. לאחר מכן ניתן לשמור מסמכים בחזרה למחשב שלך במגוון פורמטים, כולל DOCX, PDF, ODT, TXT, RTF ו-HTML.

מעבד התמלילים הזה נראה נחמד מאוד, כמו MS Word. זה אפילו חולק את אותה יכולת להסתיר את תפריט הסרט. יש עוד המון תכונות שימושיות; אתה יכול לייבא מגוון אובייקטים (תרשימים, תמונות, טבלאות, צורות וכו’), הוא תומך בתוספים, ומאפשר לך לערוך יחד ולשוחח עם אחרים, אפילו עם הציבור. זה אומר שהם לא צריכים להיות מחוברים לחשבון שלהם כדי לשתף איתך פעולה. ניתן לשתף מסמך עם זכויות קריאה בלבד או זכויות גישה מלאות.

עוד כמה דברים שכדאי להזכיר: יש לך את היכולת לשחזר לגרסאות ישנות יותר של מסמכים כדי שתוכל לבטל שינויים שמשתמש אחר ביצע, תכונת ההשוואה מאפשרת לך לראות מה שונה בין קבצים, ניתן להוסיף היפר-קישורים למקום באותו מסמך, ואתה יכול להוסיף סימן מים מותאם אישית.

הכי טוב לכתיבה ממוקדת: Calmly Writer Online

Calmly Writer Online הוא ייחודי מכיוון שנראה שהוא חסר את כל הפעמונים והשריקות של מעבד תמלילים רגיל, אבל למעשה יש בו הרבה דברים ברקע. הפשטות של התוכנית מוודאת שאתה מתרכז במה שחשוב באמת: המילים שלך.

בחלק העליון של סביבת העבודה יש ​​כפתור תפריט שבו אתה יכול ליצור מסמך חדש, לפתוח מסמך קיים (מהמחשב שלך או מגוגל דרייב), לשמור את המסמך (ל- TXT , HTM או DOCX), להוסיף תמונות, להחליף מסך מלא, להדפיס ולשנות העדפות.

חלק מהאפשרויות שאתה יכול לשחק איתן מאפשרות לך להפוך את סביבת העבודה למצב כהה יותר, להתאים את רוחב וגודל הטקסט, לאפשר סימני פיסוק חכמים.


מעבד התמלילים האונליין הטוב ביותר ללא התחברות: Aspose.Words

הכלי הזה קצת שונה מהאחרים ברשימה זו מכיוון שאתה יכול להשתמש בו עכשיו, מבלי ליצור חשבון משתמש, כך שהוא בנוי קצת יותר לעריכות מהירות.

אחת הסיבות שהיית משתמש באתר הזה על פני האחרים היא אם יש לך מסמך, כמו DOC או DOCX, אבל אין לך תוכנית במחשב שיכולה לערוך אותו. בטח, אתה יכול להשתמש באחד מהעורכים המפורטים לעיל, אבל Aspose.Words נהדר בכך שאתה לא צריך לחכות כדי ליצור חשבון משתמש; פשוט העלה את הקובץ, בצע את השינויים שאתה צריך ולאחר מכן הורד אותו.

הוא מקבל המון סוגי קבצים, כולל DOCX, PDF, MD, RTF, HTML, DOC, DOTX, DOT, ODT, OTT, TXT ואחרים. כאשר אתה מוכן לשמור, אתה יכול לבחור מתוך DOCX, PDF, HTML ו-JPG.